
09 nov Universiteit Maastricht
Na een aanbesteding project van bijna twee jaar is de Universiteit Maastricht in 2014 met drie drukkerijen in zee gegaan, waaronder Andi Druk.
“Een aanbesteding is een heel objectief proces. Je bekijkt aan de hand van bepaalde criteria wie wel of niet voldoet aan de gestelde kwaliteitseisen. Opvallend was dat Andi Druk op heel veel punten bijzonder hoog scoorde, onder meer op het gebied van duurzaamheidsbeleid en klantvriendelijkheid. En natuurlijk zitten ze ook lekker dicht in de buurt”, vertelt Mariken van Meteren (Marketing & Communications) van Universiteit Maastricht.
“Andi Druk beheert twee percelen. Eén perceel is het standaarddrukwerk zoals het drukken van de bekende enveloppen, het briefpapier, de presentatiemappen en de voorraadartikelen. Het tweede perceel betreft het speciaal drukwerk. Hier gaat het om maatwerk opdrachten waaronder posters, flyers en brochures.”
Hoewel er als gezegd drie drukkerijen uit de aanbesteding van twee jaar geleden zijn gekomen, is Andi de enige drukkerij die voor Universiteit Maastricht het standaarddrukwerk mag verzorgen. Voor maatwerk kan de interne organisatie kiezen uit alle drie de spelers. “Dit was ook de opzet van de aanbesteding”, verduidelijkt Mariken. “Ik weet uit de praktijk dat er vaak voor Andi Druk wordt gekozen. Dit hebben ze aan zichzelf te danken door snel te werken, goede service te bieden en ik denk ook door hun persoonlijk contact”, legt Mariken uit. “Een groot voordeel is de koppeling met het digitale publishing platform van de universiteit, waarmee we een groot aantal mensen faciliteren zelf documenten op te maken en te bestellen. Daarnaast is er de koppeling met het orderplatform van Andi Druk voor het bestellen van voorraadartikelen. Dit is echt onderscheidend en buiten het gemak ook gewoon slim.”